Grobari započeli meč "Časovima ljubavi", pa zapevali pesmu u kojoj su pomenuli Zvezdu
Košarkaši Partizana i Mege igraju drugi polufinalni meč na Kupu Radivoja Koraća u niškoj dvorani "Čair", koji je ekipa Vuleta Avdalovića otvorila vođstvom od +12 tokom prve deonice.
Sasvim očekivano, Grobari su se u velikom broju pojavili na ovom meču, a najvatreniji navijači bili su smešteni na gornjem prstenu dvorane u Nišu u prilično velikom broju, dok je u čitavoj dvorani bilo prisutno oko 4.500 ljudi.
Nakon čuvenih "Časova ljubavi", kojima su Grobari otvorili ovo polufinale sa Megom, usledila je još jedna dobro poznata pesma od navijača Partizana, ovoga puta posvećena Crvenoj zvezdi.
Zapevali su tada Grobari poznate stihove, a u taktu su ih pratili i ostali navijači, koji su se priključili i nastavili da pevaju zajedno sa njima oko pun jedan minut.
Sve to možete pogledati u snimku koji se nalazi ispod:
(Telegraf.rs)
Video: Savo Drezgić pred polufinalni meč sa Partizanom na Kupu Radivoja Koraća
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.