Zvezda objavila koliko je bilo navijača na meču s Fenerbahčeom: Treća najveća poseta ove sezone!
Košarkaši Crvene zvezde savladali su prvaka Evrope Fenerbahče sa 79:73 u možda i ključnom meču kada je u pitanju plasman u plej-of Evrolige.
Zvezda je nošena podrškom navijača uspela u završnici da sruši moćni turski tim i da dođe do 18. pobede, kojom je trenutno na poziciji broj šest, koja donosi plej-of Evrolige.
Zvezda je sada objavila i koliko je navijača bilo u Areni. Zvanična brojka je 20.377 navijača, što je treća najveća poseta u Areni ove sezone!
- Hvala svima koji su sinoć ispunili Beogradsku arenu i bili naš šesti igrač protiv Fenerbahčea. Vaša energija, pesma i podrška sa tribina još jednom su pokazali koliko našim igračima znači vetar u leđa sa tribina i koliko je Crvena zvezda velika porodica - stoji u objavi Zvezde na Instagramu.
Ovo je i peti meč na kojem je bilo više od 20.000 navijača. Rekord i dalje drži meč protiv Panatinaikosa, gde je bilo 20.787 navijača. Iza toga je duel protiv Barselone, gde je Arena primila 20.610 navijača, a ovo je treća najveća poseta.
Više od 20.000 navijača bilo je i na meču protiv Real Madrida (20.293) i na meču sa Makabijem (20.127).
Malo je falilo da preko 20.000 bude i na meču sa Olimpijakosom, gde je nedostajalo 79 navijača da se dođe do te brojke.
Do kraja regularnog dela Evrolige Zvezda će odigrati još sedam utakmica, a samo na dve će biti domaćin - protiv Partizanba 2. aprila i protiv Pariza 7. aprila.
(Telegraf.rs)
Video: Srđan Blagojević preponosan zbog pobede: "Upustili smo se u borbu, nema odstupanja"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Gertom
Ko je bio sinoc na utakmici video je da je bilo mnogo vise prisitnih od ovih 20377! Mnogo vise!
Podelite komentar
Отац Макарије
Трећа по величини посета, никако трећа највећа! Поштујте правопис српског језика!
Podelite komentar