Skandal u NBA: Vembenjama udario Jokića po nosu, raskrvario ga i za to dobio tri slobodna bacanja?!
U ovim trenucima igra se utakmica između Denvera i San Antonija, a jedna zaista sramna situacija dogodila se tokom prve četvrtine.
Odlično je utakmicu otvorio srpski centar, Nikola Jokić. Postigao je deset poena uz besprekoran šut iz igre (4/4), ali je na kraju prve četvrtine doživeo veoma neprijatan udarac i nije dobio faul za to.
Trčao je San Antonio u napad, a prilikom postavljanja u reketu Vembenjama je šakom udario Jokića po nosu nakon čega je centar Denvera pao na parket. Igra se nastavila, a Braun je faulirao francuskog košarkaša.
Odmah je skočila klupa Denvera tražeći da sudije pregledaju snimak i signalizirajući na nesportski faul Vembenjame koji je već imao dva faula, a jedan jer je udario Jokića u oko. Sudije su na kraju pokazale dve tehničke greške treneru Denvera, Dejvidu Adelmanu i Eronu Gordonu, pa onda i nesportski faul u korist San Antonija, pa je Vembenjama imao tri slobodna bacanja.
Zaista neverovatna scena...
(Telegraf.rs)
Video: Saša Obradović jako opširan posle Partizana: "Pritisak je bio preveliki, verujem u Batlera..."
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Sale
Jokic, najbolji nas predstavnik u Svetu. Samo ga pljuju, zato sto nije blokader?! Ponosu nas, uz tebe smo!!!
Podelite komentar
Gaga
Jaoooo, Jokara se bacio ni da je dobio pesnicu po sred nosa... providno!
Podelite komentar
Nije pomoglo ni ovo
Znamo kakvo je lobiranje....Wanbi...pregazio te JOKER JOKIC
Podelite komentar