Javio se košarkaš Zlatibora posle tuče sa Nikolom Kalinićem: "Krenuo je da me bije pesnicama, nisam ga udario"
Košarkaši Zlatibora su napravili ogromnu senzaciju, možda i najveću ove sezone u srpskoj košarci - oni su na svom terenu slavili protiv Crvene zvezde sa 94:89 u drugom meču polufinala Superlige Srbije, čime su izborili majstoricu. Ipak, ovaj meč je ostao u senci velike tuče.
Negde pred kraj treće četvrtine se dogodila tuča, gde su glavni akteri bili Nikola Kalinić i Matej Čibej. Košarkaš Crvene zvezda ga je udario dva puta pesnicom, delovalo je i da je Slovenac njega udario, ali... On kaže da nije.
To se moglo protumačiti i po izrečenim kaznama, pošto je Kalinić jedini koji je dobio dve utakmice suspenzije.
Kako bilo, sada se oglasio i Matej Čibej za TeleSport, gde je otkrio šta se desilo.
- Posle rampe pali smo jedan na drugog i, kada sam hteo da ustanem, uhvatio me je nogama, pa sam opet pao na njega. Prebacio me je preko sebe, a ja sam se dočekao na ruku da ne bih pao na glavu - kaže Čibej.
On je prokomentarisao i taj zamah, odnosno, kako drugi tumače njegov udarac Kalinića.
- Na snimku izgleda kao da sam hteo da ga udarim, ali to je bio prirodan pokret ruke kako ne bih pao još gore. Onda je Nikola krenuo da me bije pesnicama, a ja sam samo štitio lice da me ne bi pogodio u glavu. Posle toga su uleteli saigrači da me zaštite i da on ne bi nastavio da udara.
(Telegraf.rs)
Video: Kalinić se zakačio sa navijačem, policija ga jedva izvela iz arene!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
teorija zavere
Nije ovaj lik udario Kalinića, ali ga je povukao dok je padao. Lepo se vidi na snimku. Naravno, to ne opravdava Kalinićevo ponašanje.
Podelite komentar
Milan
Dobrodošao u Pionir sutra! Jedva čekamo!
Podelite komentar
Дража
Шмрц, шмрц 😪 Што улазиш у фрку кад си слабији?
Podelite komentar