Vasilije Micić se (opet) posvađao sa agentom, suočava se sa tužbom
Vasilije Micić nedavno je raskinuo saradnju sa dugogodišnjim saradnikom, Miškom Ražnatovićem, ali mu ni naredna nije potrajala dugo. Završiće se tužbom.
Srpski reprezentativac rastao se sa Ražnatovićem pre nego što je potpisao za Hapoel, a onda je potpisao za iskusnog agenta, Nikolasa Spanosa. Ta saradnja trajala je neverovatno kratko - tek dva dana, a već za to vreme Spanos je uspeo da dođe do razloga da tuži Micića.
Kako piše "One", Micić je odlučio da raskine saradnju sa Spanosom, a onda je uz španskog agenta, Igora Krespa potpisao rekordan ugovor sa Hapoelom iz Tel Aviva. Zbog toga, Spanos je odlučio da tuži Micića i sada zahteva između 400.000 i 600.000 evra na ime provizije za pomenuti transfer.
Rasplet se očekuje u narednim mesecima, a očigledno je da Micić u poslednje vreme baš i ne pronalazi zajednički jezik sa agentima.
(Telegraf.rs)
Video: Spektakularan gol Vojvodine za 2:0 protiv Crvene zvezde u finalu Kupa Srbije!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
.....👀
Pa jbt potpisao najveci ugovor u istoriji evrolige sta je 400.000 za njega 5% to nije nista ...placa li on porez to je pitanje
Podelite komentar