Javila se profesorka Miloša Teodosića: "Nije znao fiziku, nije voleo ni učenje, a sad zarađuje 40.000 evra..."

S. L.
S. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 5

Košarkaški klub Crvena zvezda će u novu sezonu ući sa novim ljudima u upravi. Jedan od njih je Miloš Teodosić, koji je postao sportski direktor kluba i na toj poziciji će zameniti Milana Dozeta, koji napušta Zvezdu posle četiri godine.

Miloš Teodosić je košarkaška legenda čitave Srbije. Karijeru je počeo u FMP-u, igrao je potom za Borac iz Čačka, Olimpijakos, CSKA, Los Anđeles Kliperse, Virtus i Crvenu zvezdu gde je i završio svoju igračku karijeru.

Napravio je pauzu od godinu dana, ali očigledno ne može bez košarke jedan od najboljih plejmejker u istoriji srpske košarke.

Sada se na društvenoj mreži "X" javila i njegova profesorka fizike, koja je imala šaljivu poruku.

- Ovako je sedeo pored Nemanje Aleksandrova u poslednjoj klupi. Nije imao pojma o fizici. A ni učenje nije voleo. I zato će sada 40.000 evra mesečno da zarađuje - napisala je profesorka Katarina Stevanović.

Ova profesorka se javila i tokom Evropskog prvenstva u vaterpolu, kada je prokomentarisala Dušana Mandić.

(Telegraf.rs)

Video: Nikad tužniji početak finala ABA lige: Minut ćutanja za čuvenog Edina Avdića...

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Mld. Dr.

    5. jun 2026 | 13:16

    Ja se izvinjavam cenjenoj profesorki, ali kako nema ni jedan komentar na racun "vukovca" Ostoju iz Prislonice ili nekog drugog iz JSD Partizan ???

  • Zzc

    5. jun 2026 | 13:10

    Al je znao kosarku i to vrlo dobro...a to se danas placa,dok profesori nemaju ni 1500e on ima milione

  • Столе

    5. jun 2026 | 13:52

    Професорице он има таленат за Спорт или Кошарку ви за нешто друго, грубо је поређење нека свако буде успешан у ономе што ради у чиме се бави.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA