Ergin Ataman ponovo žestoko isprozivao Jorgosa Barcokasa: "Ja sam i dalje najbolji i najuspešniji trener"
Poznat je Ergin Ataman kao neko ko voli da da zapaljive izjave pre i nakon košarkaških utakmica. Ništa drugačije nije bilo ni nakon jučerašnje druge utakmice finala između Panatinaikosa i Olimpijakosa, gde su Zeleni slavili sa 68:58.
Time je rezultat u seriji izjednačen na 1:1, a Ergin Ataman je na konferenciji za medije imao svoj tradicionalni šou. On je bacio i nekoliko otrovnih strelica u smeru ka Jorgosu Barcokasu, kojeg je isprozivao da možda ima najviše titula u poslednjih par godina, ali da i pored toga nije najuspešniji svih vremena.
Ergin Ataman je i dalje stava da je on najbolji trener svih vremena.
- Ne mogu da kažem, predsednik odlučuje, ja sam trener. Nije bilo ništa usmereno prema meni. Bilo je zbog situacije koja se desila, sa sudijama i sa Jorgosom Barcokasom. Sve što mogu da kažem je da su se predsednik i klub žalili. Barcokas je sjajan trener, možda i najbolji u Grčkoj poslednjih deset godina. Ali hoću da ima jednako poštovanje od sudija, posebno u Pireju. Možda sudije čitaju novine i onda potpadaju pod uticaj. I dalje sam najbolji trener ikada, najuspešniji svih ovih godina - rekao je Ataman.
Sledeći meč igra se za tri dana kada će domaćin biti Olimpijakos. Serija se ide u tri pobede.
(Telegraf.rs)
Video: Karlik Džons se odvezao moćnim automobilom iz Arene, Brabus privukao pažnju mnogih
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Дража
Најбољи си као и Жоцкан што је! 🤣
Podelite komentar
Пеле
Ти си Q,на Бицикли !!!
Podelite komentar
?
Ti il Zoc? On kaze da je on
Podelite komentar