Džabari Parker izneo jasan stav, evo kakva je situacija sa njegovim povratkom u Partizan
Otišao je Džabari Parker kao jedno od najgorih pojačanja u istoriji kluba na pozajmicu u Huventud. Tamo su ga navijači zavoleli, odveo je tim do polufinala ACB lige, a jedna od tema koja mu se mota u glavi je i potencijalni povratak u Partizan, pošto ima ugovor i za narednu sezonu.
Kako prenosi "Mozzart Sport", krilni centar iz Sjedinjenih Američkih Država nema nameru sa vrati u Beograd i uradiće sve što je moguće kako bi ostao u Badaloni i sledeće sezone. Ipak, to je komplikovan proces.
Došao je prošlog leta kao najveći dodatak u istoriji kluba, dobio 5 miliona evra platu na dve sezone, ali je on na terenu bio bleda senka onog Džabarija iz Barselone, a da ne pričamo o periodu u Milvoki Baksima pre povrede.
Dolaskom Đoana Penjaroje, on je sklonjen iz tima, a rešenje je pronađeno u vidu pozajmice. Sada, kada je došlo vreme da se sezona privede kraju, jasno je da bi i Parkeru i crno-belima odgovaralo da se ne vraća u Srbiju, ali situacija nije tako laka.
Treba videti šta će biti sa platom od 2.500.000 evra, koju Huventud ne može da pokrije do kraja. Moguća rešenja su kompromisni raskid, a Partizan bi tu morao da gleda da umanji štetu po svoj budžet.
(Telegraf.rs)
Video: Penjaroja zadovoljan pobedom, ali upozorava za petak: "Musa i Bejkon neće igrati isto..."
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Madar
Dođi svome Limaru da te upari sa Radanovom!
Podelite komentar
Ivan
Sada kada se Dzabari vrati pa pocne da kida u Partizanu, da je covek znao bi da to duguje navijacima Partizana, za platu koju je dobio.
Podelite komentar