Zek Ledej blizu povratka u Partizan
Nakon dve godine od odlaska, Zek Ledej nalazi se blizu povratka u Partizan!
Kako prenosi Mozzartsport, jedan od miljenika Grobara pregovara sa crno-belima, sve u cilju obnavljanja ljubavi, a Ledej je blizu da postane nova-stara "četvorka" Partizana.
Zaku Ledeju je istekao ugovor sa Olimpijom iz Milana, te je sada slobodan u izvoru nove sredine.
Ono što u ovim pregovorima može biti presudno jeste odnos navijača i Ledeja, kao i to što iskusni krilni centar zna već šta ga čeka u Beogradskoj areni.
Prošle sezone je beležio 13.1 poena, takođe je imao iza sebe nestvaran procenat šut aza tri poena od 50 odsto. Pored toga, beležio je još 4.2 skoka i po jednu asistenciju i ukradenu loptu u proseku.
Sigurno da bi ovaj dolazak značio i rastanak sa Aleksejem Pokuševskim i Dilanom Osetkovskim, s obzirom da je Partizan već dogovorio dolazak Dereka Vilisa iz Pariza.
(Telegraf.rs/Mozzartsport)
Video: Pobeda Tome Vukomanovića u borbi večeri na Balkan Boxingu 8, odbranio je WBC Silver pojas!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.