Partizan protiv Željka Obradovića i Dušana Alimpijevića
Iako za sada nisu ozvaničili nijedno pojačanje pred početak nove sezone u Evroligi, u Partizanu očigledno već planiraju dalje aktivnosti tokom pripremnog perioda, pa iz Grčke stiže informacija da će još jednom zaigrati na turniru "Pavlos Janakopulos".
Ovoga puta on neće biti odigran u dalekoj Australiji, već u Grčkoj, što znači da će Partizan i pre početka sezone imati priliku da odmeri snage sa Panatinaikosom i bivšim trenerom Željkom Obradovićem, što će biti i više nego emotivan meč za sve navijače.
Osim Panatinaikosa, prema pisanju grčkog portala SDNA, na ovaj turnir poziv su dobili i turski Bešiktaš, na čijoj se klupi nalazi aktuelni selektor Srbije, Dušan Alimpijević, kao i veoma ambiciozni projekat PAOK-a iz Soluna.
I dalje nisu potvrđeni tačni termini ovog turnira, koji će ovoga puta biti odigran u Atini. Procenjeno je da je logistika u Australiji prošle sezone ipak donela više mana, nego prednosti.
Podsetimo, crno-beli su za sada jedini tim u Evroligi koji nije ozvaničio nijedno pojačanje.
(Telegraf.rs)
Video: "Rekao je da neće biti na raspolaganju": Alimpijević otkrio koji bitan košarkaš neće biti u stroju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
helga
pa zar niko da se sjeti albanskog ponosa iz beograda.,...auuuu ljudi.-.zarr nasu malu albanku da ne pozovu...kukuuuuu
Podelite komentar
Madar
Veliki Žoc će ovaj meč da vodi sa suzama u očima ali i sa milionima u džepu!
Podelite komentar
Дража
Ето прилике за ново навијачко братство, ионако их имају у свим бојама, бар је Бешикташ црно бео!
Podelite komentar