Feđa Dudić doveo Izraelca u Radnički iz Kragujevca
Počela je sezona u Superligi Srbije utakmicama Zvezde i Mačve, odnosno Železničara i Radničkog iz Niša, dok je i ekipa Radničkog iz Kragujevca spremna za početak, a sada su i doveli novo pojačanje. Radi se o Hasanu Hilu, koji dolazi iz Japana.
Hasan Hilu ima tek 26 godina, a igra na poziciji štopera i predstavlja dosta veliko pojačanje za ekipu Feđe Dudića, dok stiže iz ekipe Džubilo Ivata iz Japana, dok je pre toga nastupao u svojoj domovini za ekipe Bnej Sahina i Bnej Rajnea.
Njega je Džubilo Ivata dovela 2024. godine za 415.000 evra, nakon čega je vraćen na pozajmicu u Bnej Sahin, dok je sada stigao u Radnički iz Kragujevca.
Kako su ga najavili iz ove ekipe - radi se o igraču koji donosi spoj fizičke dominacije i dragocenog internacionalnog iskustva.
Inače, svoju premijeru ekipa Radničkog ima protiv Novog Pazara u prvom kolu, dok je utakmica na programu u subotu, 18. jula.
(Telegraf.rs)
Video: Rade Krunić je ovako doneo Zvezdi 2:0 protiv Mačve na Marakani
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.