Evo kada srebrni košarkaši Srbije stižu u Srbiju, poznato je kada imaju let iz Ljubljane za Beograd!
Mlada košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu za igrače do 20 godina u Ljubljani, pošto je u velikom finalu na kraju ipak poražena od Slovenije rezultatom 65:84!
To je ujedno i novi veliki uspeh za mlađe selekcije Srbije, nakon što je naš tim do 17 godina bio srebrni na Mundobasketu pre par sedmica u Istanbulu.
Reprezentacija Srbije završila je tako na podijumu zajedno sa Slovenijom, koja je zlatna, kao i Španijom, od koje su Orlići bili bolji u meču za treće mesto.
Poznato je i kada će se mlada reprezentacija Srbije vratiti iz Ljubljane za Beograd sa srebrnim medaljama oko vrata. Njihov let iz slovenačke prestonice zakazan je već za sutra rano ujutru.
U pitanju je let JU621 koji poleće iz Ljubljane u 09.25 časova po našem vremenu, a u Beogradu bi trebalo da bude oko 10.55 časova na aerodromu "Nikola Tesla".
Očekuje se, kao i uvek, da navijači i najbliži dočekaju Orliće posle velikog uspeha na Evropskom prvenstvu!
(Telegraf.rs)
Video: Žoakim Noa oduševio u Njujorku, francuski košarkaš ispunio želju momku u kolicima
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.