Legenda evropske košarke nezadovoljna zbog dolaska Željka Obradovića: "Izbaciš Atamana, dovedeš Željka..."
Jedan od najboljih košarkaša Evrope godinama unazad Šejn Larkin gostovao je u podkastu "Euroinsiders". Tema broj jedan bila je njegov prelazak u Fenerbahče ili Anadolu Efesa.
Upitan je ipak i o potencijalnom prelasku u Panatinaikos, koji se spominjao. Izgleda da je odlazak Ergina Atamana uticao, a o saradnji sa Željkom Obradovićem nije želeo previše da priča, ali evidentno mu je odlazak turskog trenera zatvorio ta vrata, što mu se i nije baš dopalo.
- Da je Ergin Ataman i dalje bio tu… To je drugačija struktura. Znam Ergina i osećao bih se prijatnije. Ako izbaciš Atamana iz te jednačine, dovedeš Obradovića… Ne znam. Ne znam kakav bi mi bio odnos sa Obradovićem.
Razlozi prelaska u Fenerbahče nisu finansijski.
- Dovoljno sam zaradio. Ono što mi najviše znači je okruženje i da imam ulogu i pravu odgovornost u stabilnom klubu. Fenerbahče je najstabilniji klub koji možeš da nađeš. To mi je bio glavni razlog da pređem. Ko je stabilniji od Fenera? Možda jedino Olimpijakos - rekao je Šejn Larkin.
(Telegraf.rs)
Video: Pešić održao surov govor srebrnim klincima, dao im je lekciju i naterao celu zemlju da se zapita
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
helga
tek će da ga pljuju,pobegulja!
Podelite komentar