Miško Ražnatović objavio senzacionalan transfer Bobana Marjanovića
Jedan od najomiljenijih srpskih košarkaša ponovo će obući dres i izaći na parket. Boban Marjanović, nekadašnji NBA igrač, član Crvene zvezde i reprezentativac Srbije, potpisao je kratkoročni ugovor sa filipinskom ekipom SGA, saopštio je njegov agent Miško Ražnatović.
Iskusni centar će predstavljati ovaj tim na prestižnom turniru Vilijam Džons kup (William Jones Cup) koji se održava na Tajvanu.
Vest je objavio upravo Ražnatović.
- Boban Marjanović potpisao je kratkoročni ugovor sa filipinskim timom SGA i predstavljaće ga na prestižnom Vilijam Džons kupu (William Jones Cup) na Tajvanu.
Marjanović je poslednji period karijere proveo u NBA ligi, gde je godinama bio jedan od najprepoznatljivijih evropskih igrača. Nosio je dresove San Antonio Sparsa, Detroit Pistonsa, Filadelfija Seventisiksersa, Dalas Maveriksa i Hjuston Rokitsa, a posebno je ostao upamćen po ogromnoj popularnosti među navijačima zbog svoje harizme i odnosa prema igri.
Pre odlaska u NBA, Boban je izgradio ime u evropskoj košarci, a u Srbiji je ostavio dubok trag. Nastupao je za Crvenu zvezdu, sa kojom je osvajao trofeje, dok je dres reprezentacije Srbije nosio na velikim takmičenjima i bio deo generacije koja je osvajala medalje.
(Telegraf.rs)
Video: Erik Kojzek posle meča Partizan - Una Štrasen
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Kole
A Plavšić?Gde njemu sprema transfer?Da je pravde,Zabela na više godina!
Podelite komentar