"Brat moj Mustafa...": Kapiten Zvezde koji je prešao u Partizan pozdravio potpis Vildoze, evo šta je poručio
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
duka
Konacno pametan potez uprave Zvezde
Profa67
Dovele ga Senke sa Medaka 3 u Partizan. Oženio devojku sa Medaka red je da igra u Partizanu...........
Odlicno
Bese dok je bio u Zvezdi pricase da je kao od stakla samo se povredjuje i da je preskup,i da drzava ga dovela Zvezdi. Klatno se okrene i eto ga kod vas,volece vas Partizan kao i Zvezdu do poslednjeg eura,lezace povredjen 3 meseca minimum