Vildoza prvi put o izjavi da nikad neće preći u Partizan: "Ono što sam rekao..."
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Neš
Mustafa !
Šone
Kad ga Sever bude napušio, shvatiće šta je napravio. Imao je briljantnu epizodu u Beogradu, sve naredno biće mu košmar.
grobari su zakon
Ne boj se Luka..zna se ko caruje Beogradom i koga Grbari samaraju ko male bebe..oni su samo u coporu jaki 27 na jednoga ili nasrcu na zene i starce kad sami setaju..kad vide dva grobara kriju se ko gusteri a zna ih biti i po 15..prema tome sigueniji si od pentagona