Miško Ražnatović objavio, potpisao Marko Simonović

S. I.
S. I.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde i crnogorski reprezentativac Marko Simonović, naredne sezone igraće za ekipu Roma SPQR, u čijem funkcionisanju učestvuje i Luka Dončić, objavio je klub, ali i menadžer igrača Miško Ražnatović.

Krilni centar je prošle sezone igrao za Turk Telekom, a u poslednje vreme bio je član turskih klubova Bešiktaš i Bahčešehir, nakon angažmana u Crvenoj zvezdi u kampanji 2023/24.

Marko Simonović je 2020. draftovan kao 44. pik od strane Čikago Bulsa, a tokom karijere igrao je već u Italiji, za Sijenu, Olimpiju, Rozeto, Megu, a potom i Bulse i njihov razvojni tim.

Klub koji je organizovan za narednu kampanju činiće i Niko Menion, Pol Votson, Džesi Edvards, Trentin Flauers, a ostatak tima biće sastavljen mahom od mladih italijanskih imena i manje poznatih košarkaša.

Alesandro Magro predvodiće ekipu sa klupe, a cilj će biti što bolji plasman u Seriji A i Evrokupu.

(Telegraf.rs)

Video: Adriana Vilagoš iz Birmingema vratila bronzu u Srbiju sa osmehom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA