Operisan Kendrik Nan, veliki udarac za ekipu Željka Obradovića
Košarkaš Panatinaikosa Kendrik Nan propustiće početak sezone u Evroligi zbog povrede kolena desne noge, saopštio je danas grčki klub.
Navodi se da je on doživeo rupturu medijalnog meniskusa u desnom kolenu tokom treninga.
- Nan je pretrpeo rupturu medijalnog meniskusa u desnom kolenu tokom individualnih treninga u Sjedinjenim Američkim Državama i danas je podvrgnut uspešnoj artroskopskoj parcijalnoj menisektomiji. Želimo našem košarkašu brz oporavak - navodi se u klupskoj objavi, bez navođenja potencijalne dužine pauze.
Kako tvrde grčki mediji Nan (31) će se na teren vratiti tek u oktobru, što znači da će propustiti najmanje dva ili tri kola na startu Evrolige, koja počinje 25. septembra.
Pretpostavlja se da bi Nan mogao da bude spreman do petog kola i 13. oktobra kad će izabranici Željka Obradovića na prvo gostovanje u sezoni, protiv Partizana.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Karlik Džons se odvezao moćnim automobilom iz Arene, Brabus privukao pažnju mnogih
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
MM
Velika sreca napravice bolju hemiju i timsku igru
Podelite komentar
Madar
Dođi svome Ostoji u jato da ti privije rakijanu oblogu, a i da može podići cenu sezonskih!
Podelite komentar
Cv
Dajte mu jos 20 miliona malo je 60
Podelite komentar