Aleksandar Džikić "oduvao" Crnu Goru, pa oduševio celu Srbiju početkom konferencije

S. L.
S. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaška reprezentacija Gruzije koju sa klupe predvodi Aleksandar Džikić upisala je veoma ubedljivu pobedu protiv Crne Gore sa 101:74, čime su uspeli da dođu do četvrtog trijumfa iz sedam odigranih utakmica.

Gruzija jeste bila ogroman favorit na ovom meču, pogotovo nakon što je Nikola Vučević odlučio da se penzioniše iz nacionalnog tima, a Džikić je na raspolaganju imao i Šengeliju i Bitadzea i Mamukelašvilija.

Pored njih, tu je bio i Rid, a upravo je ova četvorka i donela pobedu.

Od 101 poena koliko je postigla Gruzija, Šengelija je dao 24, Bitadze 23, Mamukelašvili 17, a Rid 12, što je 76 poena! Praktično bi i njih četvorica sami pobedili Crnu Goru, gde je najbolji bio Ferel sa 12 poena, dok su Drobnjak i Kljajić dodali po 11.

Posle ovog meča je Džikić i čestitao svima Veliku Gospojinu.

(Telegraf.rs)

Video: Anketa - Erling Haland: Sa ili bez kose?

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA