Sudija prekinuo meč zbog skandiranja Ratku Mladiću (VIDEO)

I to u Bijeljini...

• 15
FK Radnik Bijeljina Printskrin: Twitter

Meč između Radnika iz Bijeljine i Borca iz Banjaluke, u okviru 4. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, prekinut je sredinom drugog poluvremena zbog skandiranja srpskom generalu Ratku Mladiću!

Naime, sudija Zoran Grbić je u 68. minutu prekinuo meč kada su navijači gostujućeg tima - popularni Lešinari - sa tribina uzvikivali ''Ratko Mladić, Ratko Mladić.''

Mediji u BiH prenose da su navijači Borca imali i blaži fizički kontakt sa policijom, kao i da je vezista Banjalučana Stojan Vranješ zamolio Lešinare da prestanu sa povicima kako bi se utakmica nastavila.

Video iz Bijeljine pogledajte ispod, a vredi pomenuti da su gosti slavili sa 2:1 posle preokreta.