Bavarci "zapalili" tribine: Navijači Bajerna bakljadom iznenadili sve na Marakani
Navijači Bajerna iz Minhena napravili su "lajtšou" na stadionu Rajko Mitić na startu drugog poluvremena utakmice sa Crvenom zvezdom.
Dve ekipe u petom kolu grupe B igraju u Beogradu, a gosti su u "kavez" kod južne tribine uspeli da prošvercuju baklje i pirotehniku.

Zapalili su je i napravili bakljadu pa su tako i odgovorili Delijama na spektakularnu koreografiju sa početka utakmice, kada su istakli lik Marka Ivkovića "Jagode" i poruku "Hrabrost, to je vaša dužnost".
Za sada ostaje pitanje kakve će sankcije pretrpeti Bajern, s obzirom na to da UEFA strogo zabranjuje pirotehniku, ali je veća bojazan i pitanje hoće li evropska kuća fudbala ovog puta zaobići srpski klub.

Video: Frka na jugu posle gola Bajerna
(Telegraf.rs)
Video: Ovo je stadion na kom će Pazar igrati za istoriju! Važi za jedan od najakustičnijih
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
sve
i bakljadu su vam oduzeli...
Podelite komentar
Dr.
Mojoj ćerkici od deset godina ne dozvole ni pola flašicu vode na +30 C.
Podelite komentar
srpkinja
Zar je moguce da je nase obezbedjenje toliko lose. Mozemo i mi racunati na kaznu i to sa pravom Znaci mogli bi i bombu uneti Stvarno sramota i ponizavajuce za oboje
Podelite komentar