• 0

Porazi Voše i Čuke, ''tviter derbi'' pripao Voždovcu!

Vredi pomenuti i domaćinske pobede Radničkog, Radnika i Napretka

• 0

Porazi Vojvodine i Čukaričkog od vojvođanskih timova - TSC-a i Proletera - obeležili su 20. kolo Super lige Srbije kojim je ''spuštena zavesa'' na jesenji deo sezone!

Voša je poražena u derbiju kola od TSC-a u Senti sa 2:0, a strelci su bili Borko Duronjić u prvom i Vladimir Silađi u drugom delu utakmice.

Vojvodini sada visi i vicešampionsko mesto na kraju polusezone, jer beže Partizanu samo jedan bod uz napomenu da crno-beli treba u Surudlici da odigraju zaostali meč.

Čukarički je, takođe, propustio veliku priliku da polusezonu završi drugi zato što su sa 2:1 poraženi od Proletera u Novom Sadu.

Domaćin je poveo u 33. preko Mirosavljeva kom je asistirao Babić, a pomenuti igrač je u 45. minutu promašio penal. Ipak, dao je gol za pobedu u 72. minutu, samo pet minuta nakon što je Marko Docić izjednačio rezultat sa bele tačke.

Slobodan tedić, FK Čukarički

Tviter derbi između Javora i Voždovca završen je pobedom gostujućeg tima rezultatom 2:1. Za neupućene, ova dva tima su ove jeseni obeležili Super ligu šaljivim najavama utakmica.

Javor je poveo u 23. preko Petkovića, da bi Stanisavljević u 43. i Gjorgijevski u 59. preokrenuli rezultat. Zanimljivo, Gjorgijevski je samo minut ranije ušao sa klupe.

Radnički iz Niša je sa 3:0 pobedio Mladost kod kuće, Napredak je sa 2:1 ''tukao'' Mačvu, dok je Radnik sa 2:0 dobio Inđiju.