• 7

Najprostačkija proslava gola desila se u Engleskoj: Prolaz Njukasla slavio vađenjem penisa...

Kamera je uhvatila šokantan trenutak

• 7

Fudbaleri Njukasla uz mnogo muke prošli su u naredno kolo FA Kupa, zaobišli su "minu" u Oksfordu gde su tek posle 120 minuta uspeli da "slome" otpor trećeligaša rezultatom 3:2.

Delovalo je da će "Svrake" lagano do naredne runde posle golova Longstafa i Žoelintona u prvom poluvremenu, ali se sve zakomplikovalo po goste u psolednjih desetak minuta, pošto su Keli i Holand doneli egal i produžetke.

Gol za 2:2 "pao" je u 94. minutu.

Srećom po Njukasl, Alan Sent-Maksimin je pogodio za novo vođstvo, i prolaz, u 116. minutu, i upravo to je bio povod za najprostačkiju proslavu gola u režiji jednog navijača "Svraka".

Kamere su snimile trenutak kada je pomenuti otkopčao šlic na farmerkama...

... uostalom, pogledajte i sami taj trenutak.