Mrzim Dinamo, srpsko ime to: Ovako je Torcida dočekala Bed Blu Bojse u Splitu, pa dobila dva komada

Dosta vatre na tribinama Poljuda

• 22
Torcida Printskrin: Youtube/KN Torcida Split

Veliki hrvatskli derbi između Hajduka i Dinama odigran je večeras na Poljudu, a šampion i najbolji tamošnji klub slavio je opet rutinski sa 2:0.

Hrvatski mediji pišu da je utakmica bila sadržajna, pogotovo što se tiče situacije na tribinama.

A tamo je Torcida dočekala goste iz Zagreba, popularne Bed Blu Bojse, skandiranjem: "Mrzim Dinamo, srpsko ime to."

Video možete pogledati ovde.

Inače, Dinamo je do trijumfa stigao u drugom poluvremenu i to sa igračem više posle isključenja Albanca Ismajlija u finišu prvog dela. Pogotke za Modre postigli su Kandžor u 47, i Ademi u 75. minutu, pa Dinamo ima +17 na tabeli.