Skandalozan transparent u Tuzli posle tuče Delija i Torcide: "Ustaše i četnici islamske veroispovesti..."
Tuzlanska policija je identifikovala dve osobe koje su osumnjičene da su sinoć postavile uvredljivi transparent ispred UKC Tuzla posvećenog povređenim Delijama iz Republike srpske u tuči sa Torcidom.
Dežurna služba Policijske stanice ISTOK/Policijska uprava Tuzla je sinoć oko 19 sati dobila prijavu da se kod "Plave bolnice" nalazi uvredljiv transparent "Dobrodošli ustaše i četnici islamske veroispovesti večeras se sunetite".
Kako je saopšteno iz MUP-a Tuzlanskog kantona, o navedenom događaju je obavešten vrhovni tužilac Kantonalnog tužilaštva Tuzlanskog kantona, a on je to okarakterisao kao krivi.
Podsetimo, prošlog vikenda su navijači grupe Torcida dočekali Delije iz Republike Srpske u sačekuši, posle sletanja na aerodrom u Tuzli. Veliki je broj povređenih, jedan od navijača je u teškom stanju, a pojedini navijači iz Hrvatske nalaze se na suđenju.
Transparent možete pogledati OVDE.
(Telegraf.rs)
Video: Jago Dos Santos se povredio posle duela sa bivšim igračem Partizana: Previjao se od bolova
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Pedja
Vidi poturice što se razgalamile...
Podelite komentar
Velika Srbija
Sad su i bosnje podivljale...
Podelite komentar
Alen
Nebitni.
Podelite komentar