• 0

Šta od sporta nude televizije? Danas ludnica, Novak dvaput na terenu, basketaši za finale, pa Zvezda

Pred nama je jedan od najvažnijih dana za Srbiju na Olimpijskim igrama

  • 0

Potpuni spektakl od dana nas čeka na "malim ekranima" zbog srpskog juriša na medalje u Tokiju, a otvara ga najveći među najvećima na Olimpijskim igrama, Novak Đoković.

Srpski as će protiv Španca Alehandra Davidoviča Fokine igrati za prolaz u četvrtfinale olimpijskog turnira.

Taj meč po planu je od 08:10 sati po srednjeevropskom vremenu, ali ne bi trebalo da iznenadi i ako bude pomeren, no u svakom slučaju RTS 1 je mesto gde ga možete ispratiti.

Takođe, sve sportove, sve discipline u Tokiju na oba svoja kanala po čitav dan emituje i u direktnom prenosu i u reprizama, Eurosport.

Dalje, Srbija bi danas mogla do još dve medalje, pošto na borilišta izlaze basketaši i džudista Nemanja Majdov.

Bulut i družina od 10:30 igraju polufinale protiv selekcije Ruskog olimpijskog komiteta, a ako prebrode tu prepreku od 13:45 igraće za finale sa boljim iz meča Belgija - Letonija.

Polufinalne mečeve, kao i finale i duel za treće mesto, možete gledati na kanalima RTS 1 i na Eurosportu 2.

Majdov bi na tatamiju trebalo da se bori od 10 sati, takođe na kanalu RTS 1.

Konačno, dan ne bi bio dan bez fudbala, a pred igračima Zvezde je veliki izazov pošto moraju da nadoknade minus iz Kazahstana protiv Kairata (1:2) pred "Marakanom" koju će ovog puta moći da popune samo deca zbog kazne UEFA.

Meč sa našeg najvećeg stadiona kreće od 20:30 sati uz direktan prenos na kanalima RTS 1 i Arena sport 1.

SATNICA

08:10 TENIS, OI: Novak Đoković - Alehandro Davidovič Fokina (RTS 1)
10:00 DŽUDO, OI: Nemanja Majdov, finale do 90 kg (RTS 1)
10:30 BASKET 3x3, polufinale OI: Srbija - Ruski olimpijski komitet (RTS 1, Eurosport 2)
11:40 BASKET 3x3, polufinale OI: Belgija - Letonija (RTS 1)
12:00 TENIS, OI, dubl: Đoković/Stojanović - Melo/Stefani (RTS 1)
13:45 BASKET 3x3, meč za bronzu i finale (RTS 1)
14:00 KOŠARKA, OI: Češka - Francuska (RTS 1)
14:30 FUDBAL, Kina: Šangaj Šenhua - Vuhan (Arena sport 2)
19:00 FUDBAL, Norveška: Lilestrem - Sarpsborg (Arena sport 3)
20:00 FUBAL, kvalifikacije za Ligu šampiona: Galatasaraj - PSV (Arena sport 2)
20:25 FUDBAL, kvalifikacije za Ligu šampiona: Crvena zvezda - Kairat (RTS 1, Arena sport 1)

(Telegraf.rs)

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Preporuka sa Weba

by Content Exchange

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima