≫

Karioke u Kraljevu preslišale Srbiju na startu Lige nacija! (VIDEO)

Srbija takmičenje u Ligi nacija nastavlja u subotu sa Nemcima

• 0

Odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je večeras od Brazila u Kraljevu 3:0 (25:22, 25:22, 26:24) na startu Lige nacija.

>>>Odbojkašice se mučile, pa pobedile Tajlanđanke!

Iako rezultat to ne pokazuje najbolje, u prilično izjednačenom meču greške Srbije, naročito posle servisa, gosti su umeli da kazne. Srbija je imala set loptu u 3. setu ali su Karioke uspele da se odbrane i preokrenu set u svoju korist.

Najefikasniji u srpskom timu bio je Aleksandar Atanasijević sa 15 poena, Marko Ivović osvojio je 11, a Srećko Lisinac 10.

Kod Brazila Valas De Souza osvojio je 17 poena.

U drugoj utakmici grupe Italija je savladala Nemačkku 3:1.

Srbija u subotu od 19 sati igra protiv Nemačke, a tri sata ranije sastaće se Brazil i Italija.