• 0

Šta od sporta nude televizije? Vasa ide na Pešića u Evroligi!

Bogat sportski vikend je pred nama

  • 0

Najzanimljiviji sportski sadržaj će svakako biti već na početku dana kada najbolji teniser planete Novak Đoković igra protiv Lukasa Puja meč četvrtfinala Tokija. Novak se bori za 500 bodova i da zadrži prvo mesto ATP liste na kraju godine.

Taj meč je na programu od 7 sati i 30 minuta na Sport klubu 1. Zanimljivo će biti da se vidi i kako će izgledati Sakramento Kingsi po povratku na parkete u NBA ritmu pošto u predsezoni igraju protiv Indijane (Arena 1).

U petak počinje i novo kolo Superlige Srbije okršajem Vojvodine i Spartaka iz Subotice, tu je i poneki meč "liga petice", a ljubitelji košarke imaju na "meniju" i Evroligu.

Vasilije Micić će sa Efesom igrati protiv Barselone Svetislava Pešića i taj meč se igra od 19.25 na Sport klubu 1.

Silno pojačana Barselona startuje u Evroligi na gostovanju Efesu, finalisti prošlosezonskog Fajnal fora. Čeka nas, dakle, sjajna košarka od 19.30 u Istanbulu, gde je kec 1,70, dok dvojka nosi kvotu 2,30. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Efes - Barselona.

Detaljnu programsku šemu možete pogledati u nastavku teksta:

Arena sport 1:

15.30 Indijana - Sakramento: Predsezona NBA

18.00 Vojvodina - Spartak: Superliga Srbije

20.00 Mega - Cedevita Olimpija: ABA liga

01.00 Vašington - Njujork Ajlenders: NHL

Arena sport 2:

17.30 Ramnicu Valcea - SG BBM Bitgajm: EHF Liga šampiona, rukomet

19.10 Svetsko prvenstvo u atletici, osmi dan

Arena sport 3:

19.00 Jug Dubrovnik - Jadran Herceng Novi: Regionalna vaterpolo liga

20.45 Breša - Sasuolo: Serija A

Arena sport 4:

18.00 Svetski kup Budimpešta prvi dan: Plivanje

20.45 Amijen - Marsej: Liga 1, fudbal

Arena sport 5:

18.00 Istra - Inter Zaprešić: HNL, fudbal

20.00 Čikago - Filadelfija: NHL

Sport Klub 1:

06.30 Milman - Danijel: Četvrtfinale Tokija, tenis

07.30 Đoković - Puj: Četvrtfinale Tokija

12.00 Gofan - Čung: ATP Tokio, četvrtfinale

19.25 Efes - Barselona: Evroliga, košarka

Sport klub 2:

06.30 Barti - Kvitova: WTA Peking, četvrtfinale, tenis

08.30 Tim - Mari: ATP Peking, četvrtfinale, tenis

10.30 Izner - Cicipas: ATP Peking četvrtfinale

13.30 Kveri - Zverev: ATP Peking, četvrtfinale

15.00 Andresku - Osaka: WTA Peking, četvrtfinale

19.00 Slovenija - Holandija: Kvalifikacije za EP (žene), fudbal

21.00 Valensija - CSKA: Evroliga, košarka

Sport klub 3:

08.10 - 10.05 Moto GP Tajland, treninzi

11.00 Brazil - Egipt: Svetski kup odbojka

19.30 Fenerbahče - Antalija: Turska liga, fudbal

Sport klub 4:

06.00 Argentina - Italija: Svetski kup odbojka

08.00 SAD - Poljska: Svetski kup odbojka

11.45 Južna Afrika - Italija: Svetsko prvenstvo, ragbi

19.00 Žalgiris - Baskonija: Evroliga, košarka

21.00 Betis - Eibar: Primera, fudbal

Sport klub HD:

06.30 Fonjini - Hačanov: ATP Peking, četvrtfinale

08.30 Svitolina - Bertens: WTA Peking, četvrtfinale

10.30 Kasatkina - Voznijacki: WTA Peking, četvrtfinale

20.45 Birmingem - Midlzbro: Čempionšip, fudbal

Sport klub 5:

07.00 Rusija - Australija: Svetski kup, odbojka

12.20 Japan - Tunis: Svetski kup, odbojka

15.00 Tour de Croatia: Biciklizam

20.00 Alba - Zenit: Evroliga, košarka

Sport klub 6:

20.45 Asvel - Olimpijakos: Evroliga, košarka

Sport klub 7, 8, 9:

04.00 - 05.55 Moto GP Tajland trening 3, on board

Eurosport 2:

20.20 Herta - Fortuna: Bundesliga, fudbal

(Telegraf.rs)

Komentari

Preporuka sa Weba

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima