• 0

Vojvodina bez prvenca u Ligi šampiona: Nemački prvak slavio u Novom sadu

Novosadski klub nije uspeo da na svom terenu zabeleži prvu pobedu u najjačem takmičenju

• 0

Odbojkaši srpskog šampiona Vojvodine doživeli su i drugi poraz u grupi E odbojkaške Lige šampiona, pošto su na svom terenu poraženi od nemačkog Fridrihshafena sa 3:0 (20:25, 21:25, 20:25).

Vojvodina je u velikoj hali Spensa u prvom setu bila ravopravan rival do rezultata 14:15 za goste, posle kojeg je usledila serija koja je doprinela osvajanju prvog seta za nemačkog predstavnika.

U drugom delu igre Novosađani su smanjili prednost na 22:21, ali nisu imali snage da naprave preokret, dok je treći set u potpunosti pripao Fridrihshafenu.