• 0

Šta od sporta nude televizije? Rukometaši igraju Zlatnu ligu, FA Kup i Serija A za dan pored TV-a

Pogledajte šta vas to očekuje u nedelju 5. januara na malim ekranima

  • 0

Nedelja 5. januar je dan koji je i te kako bogat sportskim događajima, a većina njih će biti prenošena na malim ekranima.

Centralni događaj dana svakako je meč rukometaša Srbije protiv Norveške, kao i odbojkški dule Srbije i Francuske, a tu su i mečevi FA kupa i Serije A.

Satnica:

10.00 TENIS, ATP Kup: Rusija - SAD (Sport Klub 2)
12.00 KOŠARKA, ABA liga: Cedevita Olimpija - Igokea (Arena Sport 2)
12.30 FUDBAL, Serija A: Breša  - Lacio (Arena Sport 1)
12.35 KOŠARKA, Kineska liga: Đangsu - Nađing (Sport Klub 3)
13.05 - 17.45 SKIJANJE, Ski skokovi, slalom, Svetski kup (Eurosport 1)
13.30 ODBOJKA, Kvalifikacije za OI: Francuska - Srbija (RTS 1)
14.30 RUKOMET, Zlatna liga: Norveška - Srbija (Arena Sport 1)
14.30 KOŠARKA, VTB Liga: Astana - Jenisej (Arena Sport 4)
14.55 FUDBAL, FA Kup: Čelsi - Notingem (Sport Klub 1)
15.00 FUDBAL, FA Kup: Midlsbro - Totenhem (Sport Klub 3)
15.00 FUDBAL, Serija A: SPAL - Verona (Arena Sport 2)
17.00 FUDBAL, FA Kup: Liverpul - Everton (Sport Klub 1)
18.00 KOŠARKA, Turska liga: Afjon - Istanbul (Sport Klub 3)
18.00 FUDBAL, Serija A: Đenova - Sasuolo (Arena Sport 1)
18.00 KOŠARKA, ABA liga: Zadar - Mega Bemaks (Arena Sport 2)
18.30 FUDBAL, Portugalska liga: Sporting - Porto (Sport Klub 2)
18.30 HOKEJ, NHL: San Hoze - Vašington (Arena Sport 3)
19.10 FUDBAL, FA Kup: Džilingem - Vest Hem (Sport Klub 1)
20.45 FUDBAL, Serija A: Roma - Torino (Arena Sport 2)
20.55 FUDBAL, Francuski Kup: Linas - PSŽ (Sport Klub 3)
21.00 FUDBAL, Španija: Selta - Osasuna (Sport Klub 2)
21.30 KOŠARKA, NBA Liga: LA Klipersi - Njujork Niksi (Arena Sport 1)
23.55 TENIS, ATP Kup: Hrvatska - Poljska (Sport Klub 1)
01.00 TENIS, ATP Kup: Južna Afrika - Čile (Sport Klub 2)

(Telegraf.rs)

Komentari

Preporuka sa Weba

by Content Exchange

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima