Zvezda lako sa Zemuncima

Crveno -beli rutinski izašli na kraj sa borbenim rivalom

• 0
Vatrpolo meč - VK Crvena Zvezda i VK Partizan - DRASKO GOGOV Foto: Tanjug/Marko Đoković

Vaterpolisti Crvene zvezde pobedili su Zemun sa 10:4 u meču vaterpolo Superlige, i ni jednog trenutka nisu dali nadu borbenim Zemuncima d amogu do preokreta

Rutinskom igrom favorit je došao do bodova i tako i dalje drži priključak sa vodećim sastavima na tabeli

Zemun se držao koliko je mogao. U prvoj četvrtini je posle golova Trtovića uspevao da izjednači da bi favorit pogotkom Radovića imao minimalnu prednost.

U drugih osam minuta stvari su išle po želji crveno-belih. Subotić dva puta i Amerikanac Mejvis su stvorili razliku koja nije bila dostižna za Vukotićev sastav.

Posle pogotka Kasuma u trećem delu odlični LJubenović i zatim Japundžić su smanjili na 4:7 ali posle toga u narednih deset minuta nisu stigli do gola...

Zemun – Crvena zvezda 4:10 (2:3, 0:3, 2:3, 0:1)

Bazen „Vlaho Orlić“. Sudije: Putniković i Virijević. Isključenja: Zemun 7, Crvena zvezda 4. Peterci: Crvena zvezda 2 (2).

ZEMUN: Tanović, Puača, Jović, Vasiljević, Perković, LJubenović 3, Mitrović, Mihailović, Jovanović, Popović, Stefanović, Vukazić, Srećković, Japundžić 1. Trener: Vukotić.

CRVENA ZVEZDA: Mišović, Basara, Kasum 1, Marković 1, Subotić 2, Milojević 1, Vićković 1, Radović 1, Trtović 2, Aleksić, Smiljević, Stojanović, Vukićević, Mejvis 1. Trener: Filipović.