Vojvodina poražena od Vardara

Novosadski klub doživeo drugi poraz u SEHA ligi

• 0
RK Vojvodina Foto: MN Press

U svom prvom meču u 2021. godini, i prvom u novoj sezoni SEHA lige, rukometaši Vardara su pred praznim tribinama SC „Jane Sandanski“ savladali Vojvodinu 25:21 (15:10).

Makedonski šampion je rutinski stigao do prvoh bodova, ponajviše zahvaljujući sjajnom otvaranju utakmice. Nakon startnog vođstva Vojvodine, Vardar je napravio veliku seriju i poveo sa 6:1, i pratkično održavao tu razliku do samog kraja meča.

Ona je tokom ostatka prvog poluvremena varirala od tri do pet golova, Srpski šampion je sredinom drugog poluvremena imao dva napada da smanji na minus dva, ali je propustio obe prilike, za šta je bio kažnjen od strane favorita.

VARDAR-VOJVODINA 25:21 (15:10)

VARDAR: Ristovski 9 odbrana, Kantagrel – Jagurinovski, Stoilov 2, Dimitrioski 3, Georgioski 4, Karapaleski, Disinger 2, Jotić, Kalaraš 3, Gadža 2, Taleski 2, Dibirov 4, Vujin 3, Vekić, Miševski

VOJVODINA: Arsenić 2 odbrane, Andrić 5 odbrana – Kurteš 3, MIlić, Mirković 3, Pribak 3, Vukovljak 3, Miljković, Milenković 1, Rađenovič, Ratković 2, Tomić 2, Stanković, Nikolić 1, Šotić 6, Babić.