• 0

Šta od sporta nude televizije? Košarkaši Partizana gostuju Igokei, pršti od evropskih derbija

Kao i uvek, spremite se za vikend

  • 0
KK Partizan, KK Budućnost

Foto: MN Press

Ulazimo polako u vikend i naravno da će biti tona dobrog sporta. Od samog jutra do ponoći, imaćete priliku da pratite od fudbala, preko tenisa, pa do košarke.

Košarkaši Partizana od 19 časova gostuju Igokei u sklopu ABA lige.

U Superlige Srbije, Proleter i Metalac će odigrati svoj duel od 15 časova, dok će u Evropi biti dosta dobrog fudbala.

Igraju Liverpul, Čelsi, Siti, Inter, Real Madrid, a na vama je samo da odlučite šta ćete od svega toga da ispratite...

Satnica:

09.55 KOŠARKA: Australijska liga, Saut Ist Melburn - Novi Zeland (Sportklub 1)

11.00 KOŠARKA: Turska liga, Gacijantep - Darušafaka (Sportklub 2)

12.00 FUDBAL: Ruska liga, Krila Sovjetov - CSKA (Sportklub 3)

13.00 TENIS: Dejvis kup, Rusija - Nemačka (Sportklub 1)

13.00 FUDBAL: Hrvatska liga, Gorica - Osijek (Arenasport 3)

13.00 FUDBAL: Makedonska liga, Rabotnički - Renova (Arenasport 5)

13.30 FUDBAL: Premijer liga, Vest Hem - Čelsi (Sportklub 2)

14.00 FUDBAL: Treća liga Nemačke, Minhen 1860 - Magdeburg (Sportklub 3)

14.00 FUDBAL: Španska liga, Sevilja - Viljareal (Arensport 1 Premium)

15.00 FUDBAL: Superliga Srbije, Proleter - Metalac (Arenasport 1)

15.00 FUDBAL: Liga BiH, Borac - Sloboda (Arenasport 3)

15.00 FUDBAL: Italijanska liga, Milan - Salernitana (Arenasport 2 Premium)

15.30 FUDBAL: Mađarska liga, Ferencvaroš - Puškaš (Arenasport 5)

16.00 FUDBAL: Premijer liga, Volvs - Liverpul (Sportklub 2)

16.00 FUDBAL: Čempionšip, Milvol - Birmingem (Sportklub 3)

16.00 ODBOJKA: Ruska liga, Dinamo Moskva - Nižnji (Arenasport 2)

16.15 FUDBAL: Španska liga, Barselona - Betis (Arenasport 1 Premium)

17.00 KOŠARKA: ABA liga, Mornar - Mega (Arenasport 1)

17.00 FUDBAL: Francuska liga, Marselj - Brest (Arenasport 3 Premium)

18.00 RUKOMET: SP (ž), Slovačka - Nemačka (Arenasport 3)

18.00 FUDBAL: Italijanska liga, Roma - Inter (Arenasport 2 Premium)

18.30 FUDBAL: Premijer liga, Votford - Mančester siti (Sportklub 2)

18.30 FUDBAL: Premijer liga, Atletiko - Majorka (Arensport 1 Premium)

19.00 KOŠARKA: ABA liga, Igokea - Partizan (Arenasport 1)

19.00 FUDBAL: Francuska liga, Lil - Troa (Arenasport 2)

19.00 FUDBAL: Portugalska liga, Boavišta - Maritimo (Arensport 4)

19.00 KOŠARKA: NBA liga, Njujork - Denver (Arenasport 3 Premium)

20.00 KOŠARKA: Italijanska liga, Breša - Venecija (Sportklub 1)

20.15 FUDBAL: Slovenačka liga, Celje - Maribor (Sportklub 3)

20.45 KOŠARKA: Španska liga, Saragosa - Real Madrid (Arenasport 3)

20.45 FUDBAL: Italijanska liga, Napoli - Atalanta (Arenasport 2 Premium)

21.00 FUDBAL: Francuska liga, Lens - PSŽ (Arenasport 1)

21.00 KOŠARKA: ABA liga, FMP - Krka (Arenasport 2)

21.00 FUDBAL: Argentinska liga, Arsenal - Boka Juniors (Arenasport 4)

21.00 FUDBAL: Španska liga, Real Sosijedad - Real Madrid (Arenasport 1 Premium)

21.30 FUDBAL: Portugalska liga, Pasoš Fereira - Vitorija (Arenasport 3 Premium)

01.00 HOKEJ: NHL, Boston - Tampa Bej (Sportklub 1)

Video: Vojvodina povećala prednost protiv Javora u penal seriji

(Telegraf.rs)

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima