SEHA liga: Vojvodina poražena na domaćem terenu od Vardara

Oba srpska predstavnika poražena su od makedonskih klubova

• 0
RK Vojvodina, RK Vardar, SEHA liga Foto: SEHA League

Rukometaši Vojvodine poraženi su u Novom Sadu od ekipe Vardara rezultatom 26:16 u drugom kolu SEHA lige.

Iako je u pitanju drugo kolo, bio je ovo prvi meč za Vojvodinu u novom izdanju regionalne lige, koje nije počelo najbolje.

Već od starta utakmice Vardar je stekao prednost koju je održavao čitavim tokom meča. Makedonski predstavnik se prvi put odlepio na osetnijih plus tri u 13. minutu, a nakon toga prednost je samo rasla. Najbliže što je prišla ekipa iz Novog Sada bilo je na dva gola razlike pred kraj prvog poluvremena, ali osim toga nisu uspeli da naprave ništa značajnije, pa je na kraju pobeda gostiju bila veoma ubedljiva.

Tim iz Skolja do pobede je vodio Timur Dibirov koji je postigao sedam golova, dok je u ekipi Vojvodine najefikasniji bio Jovica Nikolić sa pet pogodaka.

Naredni meč u SEHA ligi ekipa Vojvodine odigraće trećeg marta, takođe u Novom Sadu, protiv hrvatske ekipe Nekse.