≫

Odbojkaši Vojvodine savladali Spartak u trileru i prišli na korak od odbrane titule

Sjajan meč u Spensu

• 0
OK Vojvodina Printscreen: Youtube / Odbojkaški klub Vojvodina

Odbojkaši Vojvodine savladali su subotički Spartak rezultatom 3:2 u drugom meču finalne serije odbojkaške Superlige.

Spartak je bolje otvorio meč i dobio prvi set rezultatom 25:19, ali je Vojvodina uzvratila u drugom delu igre koji je pripao Novosađanima sa 25:20.

Ponovo su poveli Subotičani pošto su treći set dobili sa 25:18, a onda prava drama u četvrtom setu. Odigrana su čak 58 poena, Spartak je imao jednu meč loptu, ali je taj set pripao Vojvodini sa 30:28, a onda je u petom setu "stara dama" slomila Spartak i dobila taj set, ujedno i meč sa 15:11.

Vojvodina je iskoristila prednost domaćeg terena, povela sa 2:0 i sada ima veliku priliku da odbrani titulu. Za to će novosadskoj ekipi biti potrebna samo jedna pobeda u potencijalna tri meča koja slede.