Odbojkaši Partizana poraženi za kraj kvalifikacija za Ligu šampiona: Takmičenje nastavljaju u Kupu CEV

Bolji od njih bili su odbojkaši Guaguasa

• 0
odbojkaši partizana Foto: MN Press

Odbojkaši Partizana poraženi su od španskog Guaguasa u trećoj utakmici druge faze kvalifikacija za Ligu šampiona u četiri seta - 3:1 (25:20, 25:23, 23:25, 25:19).

Mora se reći da Partizan nije odigrao nimalo loše protiv favorizovane ekipe iz Španije i da je drastično podigao nivo u odnosu na težak poraz od Insbruka.

Pošto je izgubio prvi set, Partizan je propustio veliku šansu u drugom, jer je vodio sa 12:16 sredinom tog perioda, da bi potom Španci ipak poveli sa 2:0.

Crno-beli jesu stigli do trećeg seta, ali potom nisu imali snage za kompletan preokret, pa Guaguas sa prvog mesta ide u Ligu šampiona.

Odbojkaši Partizana tako će nastaviti takmičenje u Kupu CEV.