Odbojkaši Zvezde u "maratonskom" derbiju bolji od Partizana

S. J.

Ovim trijumfom, crveno-beli su došli do 22 osvojena boda, čime su uspeli da prestignu crno-bele na tabeli

• 2
OK Crvena zvezda - OK Partizan Foto: MNPress

Odbojkaši Crvene zvezde savladali su ekipu Partizana sa 3:2 u setovima (25:23, 27:29, 26:28, 25:19, 15:10).

Ovim trijumfom, crveno-beli su došli do 22 osvojena boda, čime su uspeli da prestignu crno-bele na tabeli, ali treba istaći da Partizan ima dva boda manje, i utakmicu manje.

Bolje je Zvezda počela, i povela sa 1:0 u setovima - 25:23. Ipak, u nastavku je partizan posle "maratonskog" seta uspeo da slavi sa 29:27 i dođe do izjednačenja.

Mogla je Zvezda odmah da povede, s obzirom na to da je propustila dve set lopte, što je Partizan iskoristio i došao do prednosti sa 2:1.

Ipak, u nastavku je Zvezda pojačala ritam, i dosta lakše došla do seta, i izjednačenja.

Na kraju, u petom setu, Zvezda je bila koncentrisanija, i došla do velike pobede.