UVEK SE DRŽI PLANA - Odgovorna igra je tvoja najbolja šansa!

A. V.
A. V.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

-Hajmo malo da govorimo o odgovornosti. Prvo, jesmo li dovoljno odgovorni prema sebi i prema našim najbližima? Odgovornost i disciplina nisu sve, ali bez odgovornosti - sve je ništa - poručuje Svetislav Pešić, koji je više od 40 godina u trenerskom poslu i najbolje zna da je za dobar plan potrebna dobra priprema.

A da je loša priprema – priprema za neuspeh.

Karijeve reči snažno su odjeknule u okviru kampanje za odgovorno klađenje koju je pokrenula kompanija Mozzart.

U ključnim trenucima meča, lopta je kod igrača na terenu, ali odgovornost za taktiku poslednjeg napada uvek preuzima glavni trener. U igrama na sreću - odgovornost je u tvojim rukama.

-Budi objektivan i svestan svojih mogućnosti. Ovo je igra i zabava, ali je moraš shvatiti ozbiljno. U protivnom, može te učiniti nesrećnim. Uvek se drži plana i igraj u skladu sa svojim mogućnostima.

Odgovorna igra je TVOJA NAJBOLJA ŠANSA. Postoji mnogo načina da igre na sreću budu zabava i uživanje. Sve počinje od toga da imaš prave informacije o tome kako ova igra funkcioniše. I kako i pored rizika može ostati zabavna.

INFORMIŠI SE u novom Mozzartovom vodiču, jer na kraju dana jedino je važno da li igraš odgovorno. I ne zaboravi - odgovornost je privilegija.

Igraj odgovorno. Mozzart.

(Telegraf.rs/PR)

Video: Jusein Bolt obišao Beograd na vodi

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Сл.Ђ.Бијелић

    17. jun 2025 | 17:36

    Неписмени, узми де какав правопис и граматику у руке и покушај нешто упаковати у меморију па, потом, ослушни нешто о стварима образа, не би ли штогод допрло до тебе, могуће је да ћеш се упристојити и оставити пусте снове па, самим тим, бар смањити вређање... Чекају нас озбиљне и тешке припреме за предстојеће Првенство Европе, изградња заједништва је приоритетан задатак и твоје мизерно клубаштво је отровно и беспотребно.

  • mire

    17. jun 2025 | 16:21

    i ja bi bio selektor dok je jokica i bogdanovica.bez njih ni kvalifikacije ne bi prošli sa vasim albancima

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA