Čuveni Jane Ahonen popio malo više, pa napravio haos u Finskoj i priznao: "Nisam želeo da se tako nešto desi"
Legenda ski skokova i čovek koga se seća svaki ljubitelj zimskih sportova, Jane Ahonen odavno se nalazi u penziji. Nažalost, ovoga puta je privukao je pažnju iz pogrešnog razloga, pošto je nakon što je malo više popio napravio haos na jednom koncertu, javljaju finski mediji.
Kako piše Seiska, a prenosi Ilta Sanomat, Jane Ahonen se popeo na pozornicu tokom koncerta poznatog pevača Tima Kotipela uprkos upozorenjima ostalih članova benda.
Da stvar bude problematičnija, Ahonen je nastavio da pravi probleme u društvu svoje devojke u jednom restoranu u Kuusamu nakon toga.
Nije bežao od odgovornosti Jane Ahonen, već je gospodski stao pred medije i priznao je da je popio malo više te večeri.
- Jasno je da mi je veoma žao ako je ova "epizoda" prouzrokovala nekome neke nelagodnosti. Naravno, nisam želeo da se tako nešto dogodi - rekao je Ahonen za Ilta Sanomat, a potom je dodao:
- Sve je u redu između mene i Tima Totipela i pre i posle incidenta. Čak smo bili i u kontaktu nakon toga, tako da je sada sve kako treba.
Inače, Jane Ahonen je u nekim prethodnim intervjuima za finske medije istakao da ima problema sa konzumiranjem alkohola.
(Telegraf.rs)
Video: Skokovi u smrt: Nekima se ledi se krv u žilama, a neki skidaju dukseve dok skaču
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.