Hena Kurtagić blista i ove godine, Pazarka razbija kako igra pored jedne od najboljih odbojkašica sveta

S. I.
S. I.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Osim sjajnih partija naših odbojkašica u Turskoj, Srbija može da bude ponosna i na ono što dame prikazuju u najboljem šampionatu na svetu, u Italiji. Igrala je naša Hena Kurtagić na Fajnal foru Lige šampiona prošle godine, pružala sjajne partije potom u reprezentaciji, a u istom ritmu igra i sada.

Tako je sjajna odbojkašica iz Novog Pazara tokom vikenda u utakmici 11. kola Serije A i porazu svog Vero Volej Milana od Novare 3-2 osvojila osam poena, a timu nije pomogao ni učinak jedna od najboljih odbojkašica sveta Paole Egonu, koja je došla do čak 31 poena.

Koneljano je ostao usamljen na vrhu tabele sa svim pobedama, dok je Vero ispod Skandićija na trećem mestu, ali to umanjuje učinak Hene Kurtagić. Ona je u ovom momentu druga najbolja blokerka Serije A!

Egonu je najbolja poenterka i nema sumnje da će njihova forma biti ključna ubrzo kada krenu borbe na dva fronta u prvenstvu i Ligi šampiona, u kojoj ćemo gledati i srpski klub Železničar iz Lajkovca.

(Telegraf.rs)

Video: Hit na treningu odbojkašica Srbije, Katarina i Slađana nasmejale sve pred SP

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA