Srbija igra za istoriju protiv Crne Gore, rukometašice jasne: "Imamo priliku za četvrtfinale..."

S. G.
S. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Ženska rukometna reprezentacija Srbije igraće danas u Dortmundu od 15.30 časova protiv selekcije Crne Gore u meču trećeg kola grupe 2 glavne faze Svetskog prvenstva.

Rukometašica Srbije Dunja Radević navela je da očekuje izazovan i borben meč i dodala da se nada najboljem ishodu.

- Posle dugo godina imamo priliku da se borimo za četvrtfinale, nijedna devojka neće dozvoliti da se to lako ispusti. Poznat nam je tim Crne Gore, igraju sličan rukomet kao mi, borbene su. Đurđina Jauković je jedna od najboljih u njihovom timu, imaju dobra krila i pivote - poručila je Radević.

U preostalom meču trećeg kola grupe 2 sastaće se Farska ostrva i Island od 20.30 časova.

Nemačka ima osam bodova i plasirala se u četvrtfinale, Srbija je drugoplasirana sa pet, a Španija i Crna Gora imaju po četiri boda. Farska ostrva su na petom mestu u grupi sa tri boda, dok je Island poslednji bez bodova.

(Telegraf.rs)

Video: Konferencija Selte pred Zvezdu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • CG

    6. decembar 2025 | 10:59

    Idemo nase Srpkinje, dobijte ove dpsovka. Samo pazite, napalicr se proyiv vas kao da je zivot u pitanju. Yo je taj duh Dps-, BD i kalimera.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA