Zvezda ima novog trenera

M. M.
M. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Ženska odbojkaška ekipa Crvene zvezde u novu godinu ulazi sa promenama na klupi. Posle tri sezone, Milan Gršić više neće biti trener crveno-belih, a za novog šefa stručnog štaba imenovan je Danilo Stokuća.

Odluka je potvrđena po dobijanju „zelenog svetla“ klupskog rukovodstva, čime je okončan Gršićev treći i poslednji mandat na klupi ekipe sa Marakane. Stokuća se tako vraća u žensku odbojku, nakon što je do sada obavljao funkciju pomoćnog trenera u stručnom štabu Ivice Jevtića.

Novi trener Crvene zvezde već je započeo rad sa ekipom i vodio prve treninge sa 14 igračica koje su mu trenutno na raspolaganju. Prema pravilima takmičenja, Stokuća će sedeti na klupi i u revanš meču šesnaestine finala Kupa izazivača protiv zagrebačke Mladosti, u borbi za plasman među 16 najboljih i potencijalni duel sa Milanom.

Crveno-bele već 8. januara očekuje novi evropski izazov - prvi meč osmine finala Kupa izazivača protiv danske ekipe Holte, koji će se igrati u Danskoj.

- Imenovanje za glavnog trenera ženske seniorske ekipe Crvene zvezde predstavlja veliku čast, ali i odgovornost. Reč je o klubu bogate tradicije i jasno postavljenih ambicija. Zahvalan sam na ukazanom poverenju i maksimalno motivisan da zajedno sa stručnim štabom i igračicama radim na ostvarivanju ciljeva - izjavio je Stokuća, prenosi "Sportski žurnal".

(Telegraf.rs)

Video: Terzić podigao glas u svlačionici: "Nemoj da nam se posle smeju u maju..."

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA