Austrijski skijaš Manuel Feler pobednik slaloma u Kicbilu

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Austrijski skijaš Manuel Feler pobedio je u današnjem slalomu, koji je u okviru Svetskog kupa održan u austrijskom Kicbilu.

Feler je u Kicbilu ostvario vreme od 1:40.60. Drugo mesto zauzeo je Švajcarac Loik Mejar, koji je za pobednikom zaostao 35 stotinki. Treći je bio Nemac Linus Štraser, koji je za Felerom kasnio 53 stotinke.

Prvo mesto u generalnom plasmanu slaloma drži Brazilac Lukas Pineiro Broten sa 401 bodom, dok je drugi Francuz Kleman Noel sa 375.

U generalnom plasmanu Svetskog kupa vodi Švajcarac Marko Odermat sa 1.285 bodova, dok je Pinero Broten na drugoj poziciji sa 668.

Naredna trka u Svetskom kupu u muškoj konkurenciji biće održana 27. januara u Šladmingu, a na programu je veleslalom.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Kula Beograd u znaku šampiona Evrope u vaterpolu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA