Rukomet ne pamti ovakvu asistenciju, Hrvat se bacio i kao Jokić dodao do Mandića, Srbin na golu je bio nemoćan

S. G.
S. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Rukometna reprezentacija Hrvatske savladala je Švajcarsku u meču 2. kola druge faze naEvropskom prvenstvu u tako se na tabeli izjednačila sa Islandom, Slovenijom i Švedskom, a osim ubedljive igre u prvi plan je izbila i asistencija koja je, doduše nezvanično, proglašena za najlepše i najbolje dodavanje na čitavom turniru.

Naime, posle pogrešnog dodavnja u napadu igrača Švajcarske, na loptu se bacio Martinović i presekao akciju. Ali, loptu je bacio na levo krilo, odakle rukometaš Hrvatske na maestralan način skače i u padu šalje loptu preko celog terena, u stilu Nikole Jokića, napred ka Davidu Mandiću, koji je savladao Srbina na golu Švajcarske Nikolu Portnera.

Usledilo je rutinski gol Hrvatske za velike slavlje, a ono što je sigurno o odbrani, kao i asistenciji će se pričati.

Pogledajte jedan od najlepših golova na evropskom prvenstvu:

(Telegraf.rs)

Video: Jago Dos Santos se povredio posle duela sa bivšim igračem Partizana: Previjao se od bolova

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA