Klub koji su Srpkinje napustile zbog dugova izgubio u prvom meču polufinala, Aleksandra nije mogla sve sama
Nij dobro počeo plejof za odbojkašice ZerenSpora, gde nastupa naša Aleksandra Uzelac, dok su nešto ranije klub napusilte Maja Aleksić i Brankica Mihajlović. Ovaj tim je u prvom meču polufinala plejofa u Turskoj poražene od Fenerbahčea sa ubedljivih 3:0, po setovima 25:17, 25:22, 25:19.
ZerenSpor se našao u veoma teškoj finansijskoj situaciji, zbog čega su ga i napustile dve srpske odbojkašice, međutim, mora se privesti sezona kraju. Ovoga puta su na svom terenu igračice Zerena poražene ubedljivo.
Jednostavno, nisu mogle da ispariraju poprilično raspoloženoj Melisi Vargas, koja je bila i najefikasnija.
Vargas je završila utakmicu sa 22 poena, a pratila je sjajna Arina Ferodovtseva sa 17 poena. Njih dve su vodile ekipu do ove velike pobede i vođstva od 1:0, dok je sledeći meč zakazan za drugi april od 16 časova.
Naša Aleksandra Uzelac je bila sjajna sa 19 poena, dok je Ana Lazareva završila sa 14. Nedavno je ZerenSpor ispao i iz Lige šampiona, pa, ovo preti da bude jedna neuspešna sezona za ekipu u kojoj nastupa reprezentativka Srbije.
(Telegraf.rs)
Video: Špijun na treningu BiH pred ključni meč! Vojnik snimao meč Zmajeva
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.