Srpski tim bio blizu nestvarnog čuda, posle penala ostao bez trećeg mesta

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Vaterpolisti Jadrana iz Herceg Novog osvojili su treće mesto na finalnom turniru Regionalne Premijer lige, pošto su danas u Kragujevcu posle boljeg izvođenja peteraca savladali Šabac ukupnim rezultatom 16:15.

Meč je u regularnom delu završen bez pobednika - 11:11. Poveli su Šapčani i održavali vođstvo do kraja prve četvrtine, te se na prvi odmor otišlo sa prednošću srpskog tima od 3:2. Istom merom je uzvratio Jadran, pa je na semaforu bilo nerešeno na kraju prvog poluvremena.

Pri rezultatu 6:6 Sladović, Janović i Gojković su postizali uzastopne golove, i Jadran je poveo rezultatom 9:6. I potom je viđena neverovatna stvar, jer je Jadran imao prednost od pet golova, ali je usledila serija Šapca od pet pogodaka i meče je otišao u peterce.

Najefikasniji u ekipi Jadrana bio je Matija Sladović sa tri gola. U timu iz Šapca najbolji je bio Ognjen Stojanović sa četiri pogotka.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Đoan Penjaroja trener KK Partizan

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA