Rukometaši Partizana u četvrtom šeširu uoči žreba Lige šampiona

D. U.
D. U.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Rukometaši Partizana nalaze se u poslednjem, četvrtom šeširu uoči žreba za grupnu fazu Lige šampiona, saopštila je danas Evropska rukometna federacija (EHF).

U novoj sezoni Lige šampiona igraće 24 tima koja će biti podeljena u šest grupa sa po četiri ekipe.

Pored Partizana u četvrtom šeširu se nalaze Arhus, Celje, Krins-Lucern, Kristijanstad i Vardar.

U prvom šeširu biće Olborg, Barselona, Nant, Magdeburg, Vesprem i Sporting. U drugom šeširu se nalaze Monpelje, PSŽ, Fikse Berlin, Melsungen, Pik Seged i Kjelce.

Rukometaši Zagreba, GOG-a, Kolštada, Visle Plok, Porta i Dinama iz Bukurešta biće u trećem šeširu.

Žreb LŠ biće održan sutra od 11 časova u Beču.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Veljko Ražnatović o treninzima u Rusiji, odricanju, narednom rivalu, sparinzima sa Cvjetićaninom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA