Novak Đoković imitirao Majkla Džeksona, pa dao Arini Sabalenki novi "domaći zadatak"

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković, plasirao se u treće kolo Rolan Garosa, posle pobede od 3:1 nad Francuzom Valentanom Roajeom.

Nole je imao paklen posao u drugoj rundi, ne samo da je protiv sebe imao motivisanog i "žilavog" rivala, već i publiku, ali i izuzetno teške vremenske uslove i 33 stepena po najjačem suncu.

Ipak, posle meča je bio raspoložen i slikao se sa svima, delio rekvizite...

Bio je raspoložen i na konferenciji za novinare, gde se šalio sa pojedinim predstavnicima medija.

Takođe, nastavio je svojevrsnu tradiciju posle pobede, pa je ponovo "svirao violinu" nakon pobede, a u hodnicima Šatrijea je zaplesao i izazvao Arinu Sabalenku ponovo da pokaže svoje umeće u plesu.

Novak je izabrao čuvene pokrete Majkla Džeksona, jednog od najboljih pevača i plesača svih vremena.

Pogledajte i kako je to izgledalo u izvedbi najboljeg svih vremena:

(Telegraf.rs)

Video: Dejan Matić otkrio: Budim se ujutru i navijam sat da pratim Novaka Đokovića

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA