≫

Ne pada na Nejmarove fore: Mažić 2 puta za nekoliko minuta ignorisao brazilske vapaje za penal!

Čelične živce ima Mažić

• 15

Fudbaleri Brazila vrše strahovit pritisak na Milorada Mažića, ali on uspeva da ih spusti na zemlju.

Petostruki svetski prvaci gube od Belgije sa 2:0 i ne biraju sredstva da dođu do gola koji ih može vratiti u igru.

Nejmar je u jednoj situaciji u drugom poluvremenu olako pao, a zatim je nešto ozbiljnija situacija bila kod kontakta koji je iznudio Gabrijel Žesus.

Bilo je sudara sa Kompanijem, ali nakon konsultacija sa kolegama iz VAR sobe, bilo je jasno da je Brazilac samo gurnuo loptu u gol aut u bezopasnoj situaciji i iznudio kontakt Kompanija, što nije dovoljno da se odobrovolji Mažić.