Voditeljka Serije A omađijala Sergeja: Srbin nije odoleo da odmeri njen bujni dekolte na dodeli nagrada (FOTO)

Već smo pisali o tome da je atraktivna italijanska voditeljka Dileta Leota ''ukrala šou'' fudbalerima tokom dodele nagrada za najbolje u Seriji A!
Zbog bujnog dekoltea Leota je proglašena kraljicom noći, a tokom ceremonije je imala i ''blizak susret'' sa reprezentativcem Srbije Sergejom Milinkovićem Savićem.
Naime, popularni SMS se na pozornici našao u svojstvu igrača koji je izabran za najboljih 11 u prethodnoj sezoni. A tokom govora koji je Leota držala, fotoreporteri su ga ''uhvatili'' kako bulji u njen dekolte.
- Oči nikada ne lažu - bio je komentar na stranici koja je podelila ovu fotografiju.
Pored Sergeja, u idealnih 11 su još: Alison, Kanselo, Kjelini, Kulibali, Sandro, Najngolan, Pjanić, Dibala, Ikardi, Imobile.
(Telegraf.rs)
Video: Drama na utakmici u Srbiji: Fudbaler progutao jezik, ali je na kraju sve bilo kako treba
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Luka
Ja sam zvanično odlepio !
Podelite komentar